Czas śledzenia wtyczki dla WordPress

time-tracking-plugin-plDziałają przede wszystkim z WordPress? Czy masz kilku pracowników, którzy są zaangażowani w blogu? Czy deweloperzy, którzy i tak muszą zalogować się na WordPress, ponieważ pracują z nimi? Czy kiedykolwiek czas rejestracji czasu pracy?

Nowa wtyczka śledzenia pracy HRM ins jest czas pracownika pełnego śledzenia w WordPress backend. Rejestrowanie czasu pracy działa na WordPress użytkowników, które są sklasyfikowane jako subskrybent.Plugin jest proste: użytkownik loguje się i zaczyna się jego pracy. Jednakże system ma właściwość do gromadzenia się, mimo, że – użytkownik komputera lub przeglądarki – wywala, to tym razem Wyloguj się z WordPress.Użytkownik puszka metalowa złšcze standardowe – capture czasy przerw – domina, – chory dziennika.Plug-in zawiera również funkcję aktualizacji, tak że wszystkich przyszłych aktualizacji dołączone są.

Środki bezpieczeństwa, plug-in jest również imponująca. Użytkownik uaktywnionego wtyczki, to może edytować tylko jeden to w backend i wymienia również jedynym, który widzi dodatkowego personelu. Powinien on nie jest, może on ustawić dodatkowe identyfikatory, które również należą do działu kadr.Wszyscy w dziale HR zmienić profilu pracownika i ustawić żądaną godzin pracowników, nawet jeśli ten użytkownik WordPress jako administrator nie jest zainstalowany.

Plug-in jest dostępna w języku niemieckim, angielskim i Polski w tej chwili, można stosować, ale za pomocą dołączonego .po pełni na inne pliki języków.

Instalacji Uwaga: Po odpaleniu pluginu, raz wylogować się i zalogować ponownie. Deska rozdzielcza Wichajster z czas i należy wyciągnąć nawet w polu widzenia. Jest również wciąż trochę widget, że Menedżer wynajem wyświetla szefa. Ten mały widget wyświetla również numer telefonu, jeżeli ich metadaten w “tel” zapisane ist.

downlaod from wordpress org

time-tracking-plugin-pl

Share