Czy kiedykolwiek marzyłeś o śledzenie pracy WordPress?

dash wordpress employee time tracking pluginTutaj jest nowe narzędzie. Praca HRM, śledzenie WordPress wtyczki. Możesz zobaczyć ten artykuł na ogólny przegląd.

Ta część jest o śledzenie czasu pracy dla użytkowników. Obejmuje ona trzy deska rozdzielcza Wichajster, które przedstawiono poniżej. Jednym z nich jest czas okno śledzenia, który zawiera imię i nazwisko, stan i godziny już w tym miesiącu. Należy pamiętać, że czas jest zobaczone, jeśli jesteś na dzienne i miesięczne ilość czasu. To można ustawić przez kogoś z funkcją HRM.
Capabilties zmiany godzin ma administratora, który aktywowany wtyczki, możesz przeczytać w drugim widget, kto to jest. Ale on też zestaw innych użytkowników. Trzeci widget jest tylko widok bieżący czas. To jest niezbędne do sprawdzić, czy twój WordPress jest w prawo timezone. Jeśli nie liczy godzin źle. Oczywiście można uzyskać demo tutaj user demo password omed1 i hasło logowania. Nie zapomnij, aby wybrać język w lewym górnym rogu. Chętnie Organizujemy także demo admin z Tobą.

ogólny czas nagrywania wordpress plugin
Ogólnie czas nagrywania deska rozdzielcza Wichajster z trzech opcji, aby wstrzymać pracę, rzucić pracę i zadeklarować chory

Deska rozdzielcza Wichajster z widoku bieżącego człowieka zasób zarządzania admina. Jeśli user_meta_data-> tel jest ustawiona, to również jest się tam

kokpit zegar wordpress
To jest tylko zegar jak deska rozdzielcza Wichajster wobec sprawdzanie jeśli twój WordPress jest w prawo timezone
downlaod from wordpress org